چینی زرین ایران | چینی زرین | چینی زرین در فروشگاه سلنزی به قیمت نمایندگی بفروش می رسد

نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۷۵۶

Zarrin Iran

zariniran.com

معرفی برند چینی زرین ایران

چینی زرین ایران چند ساله است؟ بنینان گذار شرکت موفق و مدرن چینی‌سازی زرین، جناب مهندس قصاعی است که ابتدا با یک چینی سازی کوچک در شهر نطنز کار خود را آغاز کرد، سپس در سال 1366، شرکت چینی سازی زرین را راه اندازی کرد. این شرکت تولیدی یکی از پیش گامان صنعت چینی سازی در کشور است که هرروزه با ابتکار و نوآوری‌های خود، به دنبال جلب رضایت مشتریان است.

چینی زرین چند درجه دارد؟

محصولات چینی زرین دارای یک، دو و سه درجه است که بسته به هر درجه، میزان کیفیت و قیمت آن نیز تغییر می‌کند. یکی از نکات حائز اهمیت در چینی و خرید آن، سبکی آن است. محصولات درجه یک و درجه عالی چینی زرین، دارای این سبکی مورد نظر است. محصولات درجه عالی چینی زرین، با رنگ مشکی در پشت آن و محصولات درجه یک چینی زرین با رنگ سبز پشت آن مشخص می‌شوند. محصولات درجه سه چینی زرین، با رنگ قرمز در پشت آن‌ها مشخص می‌شود.

سلنزی مقاله ای با عنوان

آیا چینی زرین در همه جای ایران نمایندگی دارد؟

 مسلما شرکت تولیدی با قدمت و شهرت چینی زرین، دارای نمایندگی‌های متعدد در اقصی نقاط کشور است تا بتواند به تمامی مشتریان خود خدمت‌رسانی کند. در شهرهای بزرگی اعم از تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، یزد، رشت، البرز، زنجان، قزوین، اردبیل، کرمان، استان فارس و غیره این شرکت دارای چندین نمایندگی است که قیمت روز چینی زرین درجه یک را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.

طرح‌های چینی زرین

طرح‌های چینی زرین، انواع طرح‌های ظروف چینی را با قیمت و مدل‌های متفاوت می‌توانید در سلنزی مشاهده کنید. تنوع این طرح‌ها به دلیل تعدد سلیقه‌ی مشتریان است تا بتواند رضایت همه را جلب کند. چینی زرین هم در تولید محصولات تکی مثل لیوان و ماگ موفق بوده و هم در تولید سرویس‌های چند پارچه بشقاب و غذاخوری و غیره. سرویس های 6 پارچه کودک تا 98 پارچه که یک سرویس کامل برای تازه‌عروس‌ها است، از محصولات این تولیدی است. معمولا خانواده‌ها از سرویس‌های 28 پارچه استفاده می‌کنند. سرویس‌های 18 نفره هم می‌تواند گزینه‌ی به صرفه و نسبتا کاملی برای جهیزیه باشد. چینی زرین دارای مدل و طرح‌های متعددی از کواترو و رویال ساده و شکیل گرفته تا ریوا حاشیه طلایی و مدل جدید رزفلاور، باشد. رزفلاور گرد دارای طرح شاد با گل‌های رز سرخ و صورتی است که می‌تواند جلوه‌ی زیبایی را به سفره‌ی پذیرایی شما بدهد.

جدیدترین طرح‌های چینی زرین

 جدیدترین طرح‌های چینی زرین، پردیس چهارگوش است که در عین سادگی، زیبایی چشم‌گیری دارد. شما عزیزان می‌توانید قیمت محصولات چینی زرین را در مدل‌ها و درجه‌های مختلف مثل رزفلاور درجه یک و پردیس چهارگوش و رویال مربعی و سرویس بشقاب را در سایت سلنزی یا سایت رسمی زرین به آدرس اینترنتی zariniran.com مشاهده نموده و با مشاهده‌ی قیمت چینی زرین و مقایسه‌ی آن با دیگر محصولات چینی، از خرید این محصول اطمینان حاصل نمایید.

شرکت چینی زرین ایران

هدف چینی زرین

در نهایت هدف چینی زرین اصفهان به عنوان پیشگام صنعت تولید ظروف چینی در ایران، تولید و عرضه بهترین کیفیت و ظریف ترین و زیبا ترین ظروف غذاخوری برای پذیرایی بی نقص و کاملی در خور شأن و اعتبار میزبان ایرانی است.

فروش چینی زرین در سلنزی

فروش چینی زرین در سلنزی، هموطنان عزیز میتوانند محصولات غذاخوری زرین سری ایتالیا اف ، زرین سری آسترو ، زرین سری شهرزاد ، زرین سری رادیانس ، زرین سری کواترو ، زرین سری نئوکلاسیک ، زرین سری وینچی ، زرین سری وینچی الیسه را به عنوان سرویس غذاخوری 6 نفره درجه عالی زرین ، سرویس 6 نفره غذاخوری درجه یک زرین ، سرویس چینی 12 نفره درجه عالی زرین ، سرویس غذاخوری 12 نفره درجه یک زرین و همچنین سرویس چایخوری زرین و سایر محصولات هتلی زرین ایران را در سری های ذکر شده به قیمت نمایندگی از فروشگاه اینترنتی چینی زرین سلنزی تهیه کنند.

zariniran.com

منبع توضیحات از سایت رسمی چینی زرین به آدرس zariniran.com می باشد

مقایسه ( 0 مورد )