مقصود | سلنزی | آیروپال | محصولات گروه کارخانجات مقصود | maghsoudgroup | سلنزی

نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۱۲۴

مقصود

مقصود یا گروه کارخانجات مقصود که به انگلیسی هم از آن با عنوان maghsoud یا maghsoudgroup یاد میشود، یکی از معتبرترین تولید کننده های اوپال یا همان ایراپال در ایران است.

گروه کارخانجات مشهد با بیش از چند دهه فعالیت در زمینه تولید سرویس غذاخوری چینی، سرویس غذاخوری اپال یا همان سرویس غذاخوری آیروپال توانسته است سهم بزرگی در تامین نیازهای ظروف ایران داشته باشد.

محصولات گروه کارخانجات مقصود مشهد

آیروپال که خیلی ها در هنگام جستجو آن را با نوشتار متفاوتی نیز جستجو میکنند مانند : آیروپال، ایروپال، آیراپال، ایراپال، آیر اپال، ایر اپال، که همگی آنها در انگلیسی Iropal نوشته میشود.

جنس اصلی آیروپال اپال می باشد، و طبق قوانین حاکم بر تولیدات ظروف اپال در دنیا، هر کشور و یا کارخانه تولید کننده ظروف اپال اول اسم خود را نیز به آن اضافه میکند. به طور مثال :
کارخانه آرک فرانسه برای اولین بار ظروف اپال خود را تولید کرد و اسم کارخانه خود را نیز به محصولات تولید شده از اپال افزود، که امروزه از آن به عنوان آرکوپال یاد میکنیم.

در ایران نیز اپال های تولید شده در کارخانه های متفاوت منجمله کارخانه پارس اپال و کارخانه مشهد که ظروف تولید شده از جنس اپال در کارخانه پارس را پارس اپال یا Parsopal و ظروف تولید شده از اپال در کارخانه مقصود را آیروپال یا Iropal نام گذاری شده است.

کارخانجات مقصود سرویس چینی نیز تولید میکند که از آن با عنوان چینی توس یا توس چینی میتوان یاد کرد.

آیروپال و طرح های آن

سرویس آیروپال یا ایروپال و طرح های جدید آیروپال و اپال ایرانی را میتوانید به همراه قیمت در سلنزی مشاهده کنید.

قالب آیروپال مقصود

آیروپال مقصود، آیروپال گرد، آیروپال بیضی از قالب های تولید شده اپال در کارخانه مقصود می باشد که گروه کارخانجات مقصود مشهد آنها را در برندهای متفاوتی منجمله فرانسوا و آیروپال تولید و روانه بازار میکند.

خرید آرکوپال ایرانی یا همان آیروپال

شما میتوانید از موارد زیر نسبت به محصولات کارخانه مقصود در سلنزی مطلع شوید.

قیمت آرکوپال ایرانی، قیمت آیروپال، طرح های آیروپال، طرح آیروپال، طرح جدید آیرپال، قیمت آیروپال، قیمت آیروپال مقصود، خرید آیروپال، فروش آیروپال، و هر آنچیزی که مربوط به آیروپال یا آرکوپال ایرانی می باشد.

مقایسه ( 0 مورد )

کالاهایی که دیده اید

آرکوپال مربع ادیسه صورتی